Červenec 2015

KONĚ A MODA

7. července 2015 v 10:51 | tnh
Ahoj kočky ,

v prvním článku jsem Vám psala, že mámem kobylku Sendy (4roky). Je to ČTxA1. O tom jak je pro mě dokonalá ani psát nebudu. Bylo by to na dlouho.. I když jezdím anglii, zamilovala jsem si western, občas, když chci jen relaxovat vezmu westernové sedlo a užíváme si pohodu v něm a ta moda... Prostě ten životní styl je perfektní! A já se rozhodla sesbírat inspiraci z netu a vložit vám kompletní looky+líčení+vlasy

Jak jsem již psala i v minulém článečku, KLOBOUKY! SUPER ZALEZITOST :) takže v outfitu chybět nesmí! :)na koupališti pak klobouček jako když najdete:))


jemné líčení, výraznější náušnice, vlasy vyčesané a jako ozdoba použitá spona, kytička, prostě klasika
+

+

Pokud chcete mít výraznější líčení, zvýrazněte pouze oči, na ostatní použijte NUDE STYLE


+

+


+
+

BONUS má oblíbená LUCY! Znáte ji jistě z PLL


Víkendová koupačka

5. července 2015 v 9:57 | TNH
Ahoj kočky Líbající!

Tak pokračují krásný horky dny, to je ončo! A já si pro vás připravila krátký blog o koupání:)

V pátek jsem vyrazila do Blatné na koupaliště. Jelikož jsem pracovitá dívka, tak před koupačkou byla práce. S krásnými kloboučky růčovými od AVONU jsme rozdávali katalogy a balonky pro děti. Ale bazén na dosah, kdo by odolal? Ještě že jsem si plavky vzala s sebou. Od 14 hodin vstup na zbytek dne jen 40 Kč! Voda teplá a čistá, prostor pro plavce, brouzdaliště pro děti! Stín se také najde, když chcete a bufet je také v dobrém stavu a ta klobása!
Škoda, že jsem to nenafotila!

V sobotu jsem vyrazila do Blovic, na biokoupaliště. Naprostá změna, vše přírodní. Půjčila jsem si slunečních za krásných 20kaček a slunila se :) Jediné co mi vadilo, bylo že tam nebyl žádný plavčík, který by okřikoval omladinu, co dělala bordel a nemohla jsem tolik plavat.

A pár foteček :)Jak si užít letní horka

4. července 2015 v 14:53 | TNH
Ahoj kočky Líbající,

konečně je tu pravé léto! Jak já ty hyce miluji, tedy miluji je když nemusím pracovat, nebo celý den fotit venku na přímém sluníčku. Ale než zimu raději parna :)

Za včerejší den jsem se opálila snad jako za celý minulý rok. A jak přečkat tyto horka? Co přečkat, jak si je užít? Jak na ně vzpomínat?? :)

Pár typů a rad:

  1. PITI: do džbánku si dám vodu z kohoutku /ano u nás je velice dobrá lesní vodička :)/ přidám nakrajený citron, meduňku a mátu, nechám klidně i do druhého dne a popíjím. Je to osvěžující a dobré! Když jedu k vodě, tak si vezmu lahvovou neperlivou vodu a do ní přidám meduňku či mátu.
  2. KLOBOUKY: nesmrtelná moda, která nyní dostává zase čím dál větší obdiv. Nejen, že budete IN, ale ještě si ochráníte oči a hlavu od slunečných paprsků.
  3. ZMRZLINY: točená všehochuť, místo svačiny si dám zrmzku, co místo svačiny, můžu ji jíst na kila (pak taky vypadám, jak vypadám)
  4. Ledové latte, při nákupu v penny jsem objevila super nabídku, sklenička na latte a 5x latte v sačku.
  5. Bazeny: naštěstí je tu trend biokoupališť, nebo zrekonstruovaných čistých plováren! Stačí jen hledat
  6. Vodáctví: je snad větší romantika než večer sedět u ohně s kytarou? Sject řeku, zastavit si na klobasu a pivo. Kromě spálených zad ( v mém případě i uplavaných krásných kraťasů) perfektní záležitost.
  7. SATICKY: v horku je mi i jedno jestli je vidět špek nebo ne, hlavně, že je mi krásně.
  8. LEHKY MAKEUP: v létě používám jen lehké líčení, trsy řas jsou teď perfektní! Nikdo ani nepoznal, že je mám nalepené a nic se mi nerozteče ve vodě. když chci sjednotit pleť použiji BB krém (anew od Avonu) a lesk, nebo balzám od oriflame (ten co nevydřží moc dlouho, ale dobře hutná a má bilý střed :)

A co vy? jaké máte vy typy na letní dny???


(ledové latte)

(kloboučkové šílenství)

ANO či NE

2. července 2015 v 10:49 | TNH
AHOJ Kočky,

dlouho jsem přemýšlela nad tím, tvořit blog (popřípadě i vblog). Je to už dlouhá doba od prvotní myšlenky a já se odhodlala!!! Obdivuij mnoho bloggerek a jejich práce se mi moc líbí! (Svět podle LU, Terry makeup Tutorials, PetraLovelyHair) Jsem ráda, že to pro nás dělají...

Pořád mi tady něco chybí a to blogg pro nás pořádný holky :) Vše je podle mě zaměřeno buď na huběnoučké slečny, nebo naopak na supersize holky, ale co my mezi? Nepatříme ani do jedné skupiny! A to je škoda!! :)

Ráda bych se s vámi podělila o zkušenosti, typy, testy kosmetiky, nákupní horečky. Ráda fotím a jsem šťastná, že se focení stalo mou druhou prací. Také máme kobylku Sendy (třeba se najde více koňaček mezi vámi).

MILUJI KOSMETIKU, nejvíc produktů mám od kosmetické značky AVON, Essence, Miss Sporty, L´oreal, Mary Kay atd... Ráda zkouším novinky, občas si koupím ladybox (zajímal by vás unboxing? :))

PISTE, KOMENTUJTE! NAPADY? POSTŘEHY, CO BYSTE RADI!

XoXo
TNH (taková nenormální holka)